PayPal Destek Platformu-Şartlar
Forum Kuralları
Üye olmak için Forum kurallarını dikkatlice okuyup kabul etmeniz gerekmektedir:

Forum Rules

Registration to this forum is free! We do insist that you abide by the rules and policies detailed below. If you agree to the terms, please check the 'I agree' checkbox and press the 'Register' button below. If you would like to cancel the registration, click here to return to the forums index.

The Platform Kuralları

KURALLARI OKUDUM/OKUMADIM KABUL EDİYORUM.

KURALLARA AKABİNDE İTİRAZ ETMEYECEĞİM

1) Kurallar tüm kullanıcılar için geçerlidir.Ayrım yapılmayacaktır.

2) Türkçe yazım kurallarına uygun yazmak zorunludur.Uyarıldığı halde aksi davranışa devam eden kullanıcıların yazma hakları 40yıl ellerinden alınacaktır.

[Alıntı]

(''Bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum.'' Hz. Ali) "Türk milletinin dili Türkçe'dir. Türk dili dünyada en güzel, en zengin ve en kolay olabilecek bir dildir. Onun için her Türk dilini çok sever ve onu yükseltmek için çalışır. Bir de Türk dili, Türk milleti için kutsal bir hazinedir. Çünkü Türk milleti, geçirdiği bunca tehlikeli durumlarda, ahlakının, geleneklerinin, anılarının, çıkarlarının, özetle, bugün kendi ulusallığını yapan her şeyin dili aracılığıyla korunduğunu görüyor. Türk Dili, Türk milletinin kalbidir, zihnidir." M.Kemal Atatürk

3) Küfürlü konuşmak,ahlaka aykırı kelimeler kullanmak,sokak ağzı kullanmak,seviyesiz olmak,yersiz diyaloglara girmek,tartışma başlatmak,tartışmaya girmek ve diğer tüm huzur bozucu hareketlerde bulunmak tarafımızca yasaklanmıştır.

4) Siyasi ve dini içerik taşıyan konular açmak,açılan konulara cevap vermek,mevcut konularda siyasi ve dini anlamlar taşıyan cevaplar yazmak ve tartışmaya yol açacak durumların oluşmasına meydan veren tüm kullanıcılar uzaklaştırılacaktır.

5) Yoğun teşekkür mesajları spam olarak algılanır. Art arda "teşekkür ederim, teşekkürler, sağol, eyvallah, büyüksün" gibi mesajlar atmak yasaktır.

6) Siyasi, Irkçı, Bölücü, her hangi bir partinin isim ve faaliyetlerini konu edinen nicklerle üye olanlar kesinlikle banlanır.

7) Platformumuz,PayPal kullanıcılarının yaşadığı problemlerin çözümlenmesi ve birbirleri ile iletişime geçmesi amacıyla kurulmuştur. Kullanıcılarımızın birbirleri ile yapacakları alışverişlerin sonucunda doğacak ve oluşacak,oluşabilecek problemlerden Platformumuz sorumlu değildir.

8) Sitemizde yayınlanan hiçbir cümlenin keza hiçbir kelimenin sorumluluğunu kabul etmiyoruz.Burada bulunan makalelerden veya çözüm önerilerinden yola çıkarak yapacağınız işlemlerden ve akabinde meydana gelebilecek sorunlardan sorumlu değiliz.


Saat dilimi GMT +2 seçilmiştir. Şu anda saat 09:42 .
PowerMTA Proxy Yemek Tarifleri Proxy rProxy